Rok 2008

Zapraszamy na basen w semestrze letnim

22.12.2008
Zapisy już od 12 stycznia. Szczegóły zakupu karnetów https://wf.ue.wroc.pl/wf/znb/znb_basen.asp

Rekrutacja na 3-letnie studia magisterskie w IHI Zittau rozpoczęta

16.12.2008 - 31.01.2009
Wymagania: ukończony drugi rok studiów, średnia ocen 4,0, znajomość języka niemieckiego. Podania należy składać w Dziale Współpracy z Zagranicą, bud. G, pok. 213, do dnia 31.01.2009.

Bankier News

16.12.2008
MKN Bankier zaprasa do lektury nowego numeru pisma w wersji elektronicznej

Formacja Chatelet na żywo

16.12.2008
We wtorek, 16 grudnia, na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego, odbędzie się kolejna odsłona Studenckich Odcinków Kabaretowych, organizowanych przez Zrzeszenie Studentów Polskich.

Studenci studiów stacjoanrnych wydziału ZIF

15.12.2008

Zapisy na przedmioty kształcenia ogólnego dla studentów I roku , kierunek Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie odbywają się tutaj

Projekt M&NGO

15 - 18.12.2008
W dniach 15 - 18 grudnia na Uniwersytecie Ekonomicznym odbędą się szkolenia marketingowe dla studentów wrocławskich uczelni. Dodatkowo zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na stworzenie strategii marketingowej dla organizacji pozarządowej. Więcej informacji na www.projectmango.pl

Wielka draka dla dzieciaka, czyli Studenci Dzieciom

15 - 19.12.2008
Przez cały tydzień od 15 do 19 grudnia kilka organizacji studenckich i kół naukowych UE przeprowadzi na terenie uczelni zbiórkę pieniędzy dla "Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci" przy ulicy Bujwida. Kilkudniowej kweście towarzyszyć będą liczne atrakcje, m.in.:
- mecz siatkówki: AZS Uniwersytetu Ekonomicznego vs. Gwardia Wrocław
- występ kabaretu Chatelet
- SzałBajNajt w klubie Senso
- koncert chóru Ars Cantandi
- liczne loterie i licytacje ciekawych gadżetów
Serdecznie zapraszamy wszystkich do czynnego wzięcia udziału w akcji.

"Trainspotting" i "Że życie ma sens"

10.12.2008
 Dyskusyjny Klub Filmowy zaprasza na kolejne spotkanie z Kinem  10 grudnia (środa) w sali P2 o godz. 17:00

Studentów zainteresownaych studiami w IHI Zittau

15.12.2008, 15 grudnia (poniedziałek) o godz. 12.30 w sali P1
zapraszamy na spotkanie z pracownikami naukowymi Internationales Hochschulinstitut Zittau, którzy przedstawią możliwości podjęcia studiów na kierunku "Zarządzanie przedsiębiorstwem w Europie Środkowej". Studia na tym kierunku będą mogli podjąć studenci naszej uczelni, którzy ukończyli studia pierwszego stopnia.