Koło Naukowe Rynku Kapitałowego HOSSA PROCAPITAL

Koło Naukowe Rynku Kapitałowego "HOSSA PROCAPITAL"

KNRK Hossa Procapital to jedno z najbardziej znanych Kół Naukowych działających przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Dzięki swojej aktywności stało się rozpoznawalną marką, a byli członkowie Koła robią kariery w najważniejszych instytucjach finansowych w Polsce i na świecie. Tym, co wyróżnia KNRK Hossa ProCapital spośród wszystkich kół naukowych jest permanentna działalność nawet w czasie bessy na rynku. Dla członków Koła rynki kapitałowe to pasja i wiedza, którą chcą rozwijać oraz propagować wśród studentów. Spotkania Koła mają charakter otwarty, dlatego cotygodniowo gości na nich wielu wolnych słuchaczy. Hossa ProCapital działa od 1998 roku , rokrocznie organizując wiele projektów, takich jak: "Wrocławskie Dni Inwestycji", "Akademia Analizy Technicznej", "Akademia Wyceny Przedsiębiorstwa", "Rynki Finansowe Jutra".

Opiekunowie Koła:
dr Magdalena Broszkiewicz