Koło Naukowe Historii Gospodarczej i Społecznej SAECULA

Koło Naukowe Historii Gospodarczej i Społecznej "SAECULA"

Celem Koła jest pogłębianie wiedzy jego członków w zakresie szeroko rozumianej historii gospodarczej i społecznej, rozwijanie i propagowanie zainteresowań w tym obszarze oraz integrowanie studentów o podobnych zainteresowaniach. Członkowie Koła zajmują się opracowywaniem referatów, artykułów z zakresu historii gospodarczej na konferencje tematyczne, przygotowywaniem materiałów i opracowań do druku w ramach wydawnictw uczelnianych i popularno - naukowych, organizowaniem spotkań, prelekcji, konferencji naukowych oraz wystaw dotyczących zagadnień z historii gospodarczej i nauk pokrewnych oraz organizowaniem wyjazdów tematycznych do miejsc związanych z zagadnieniami historii gospodarczej.

Opiekun Koła:
dr Adam Czmuchowski