Kierunki i specjalności oferowane dla studentów rozpoczynających naukę w roku 2014/2015

Studia I stopnia trwają sześć semestrów (trzy lata) i kończą się obroną pracy dyplomowej. Absolwent tych studiów otrzymuje tytuł zawodowy - licencjat.

Programy studiów na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów obejmują treści podstawowe i kierunkowe właściwe dla poszczególnych kierunków studiów. Obejmują także przedmioty specjalnościowe właściwe dla specjalności prowadzonych w ramach poszczególnych kierunków. Program studiów to także zajęcia z przedmiotów poszerzających wiedzę humanistyczną, zajęcia z języków obcych (j. angielski, j. niemiecki, j. rosyjski, j. francuski, j. hiszpański, j. włoski), a także zajęcia z wychowania fizycznego (dwanaście dyscyplin sportowych).

STUDIA I STOPNIA

oferta specjalności na I stopniu studiów kierunku FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ:

oferta modułów na I stopniu studiów na kierunku INFORMATYKA W BIZNESIE:
oferta specjalności na I stopniu studiów na kierunku ZARZĄDZANIE:
oferta specjalności na I stopniu studiów na kierunku ANALITYKA GOSPODARCZA
oferta specjalności na I stopniu studiów kierunku LOGISTYKA – tylko studia niestacjonarne

STUDIA I STOPNIA (stacjonarne w języku angielskim)

oferta na kierunku Finanse i rachunkowość BACHELOR STUDIES IN FINANCE
oferta na kierunku BUSINESS INFORMATICS