University Management Accounting Day CEE - już dziś zaplanuj swoją przyszłość!

University Management Accounting Day CEE - już dziś zaplanuj swoją przyszłość!


university_management_accounting_day_cee_2020_790

21 października spotkaj się z biznesem i rachunkowością zarządczą i wraz ze swoim zespołem przystąp do międzynarodowego pojedynku CIMA Business Game. Zyskaj przewagę już dziś!

Wszystkich zainteresowanych rozwojem kariery w finansach i zarządzaniu zapraszamy na kolejną edycję University Management Accounting Day CEE – wydarzenie organizowane na uczelniach partnerskich przez CIMA, dedykowane studentom studiów licencjackich i magisterskich kierunków związanych z finansami i rachunkowością.

W tym roku wydarzenie odbędzie się całkowicie online. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy interesujące wykłady na temat rachunkowości zarządczej: „Human Signals: New patterns of behavior and the accounting profession [the COVID-19 crisis]”. Możesz również wziąć udział w CIMA Business Game, czyli w interaktywnej rywalizacji online między studentami z 16 uczelni biorących udział w wydarzeniu! Wraz ze swoim zespołem będziesz mógł popracować nad case study i rozwiązać wskazane problemy. Poznasz także tegorocznych Ambasadorów CIMA, którzy zawsze służą odpowiedzią na pytania związane z Programem CIMA na Uczelni.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajduje się na https://www.cimaglobal.com/Our-locations/central-eastern-europe/Events/UMAD/ oraz na wydarzeniu na Facebooku.
© 2014 Wrocław University of Economics
close
Our site uses cookies.
Read how to disable cookies. I understand