Korzyści wynikające z posiadania kwalifikacji CIMA

Sprawdź, co możesz zyskać posiadając certyfikaty CIMA

CIMASytuacja gospodarcza na świecie i szybki rozwój technologiczny wymagają gruntownych zmian sposobu myślenia, uczenia się, prowadzenia biznesu i poszukiwania pracowników, którzy będą w stanie zarządzać procesami „zwinnie”. Mobilność pracowników i globalizacja przyspiesza decyzje krótko i długoterminowe oraz przede wszystkim wdrażanie uniwersalnych rozwiązań, które sprawdzają się zarówno w zarządzaniu małym lokalnym startupem, jak również międzynarodową organizacją, w której pracują studenci i członkowie CIMA.

Krótko o certyfikacji CIMA dla tych studentów, którzy słyszą nazwę CIMA po raz pierwszy. The Chartered Institute of Management Accountants® istnieje on ponad 100 lat i jest największą organizacją na świecie, która w swoim gronie zrzesza specjalistów i ekspertów z obszaru rachunkowości zarządczej. CIMA to ponad 232 tysiące członków i studentów w 177 krajach. CIMA wraz z uczelniami w Polsce i za granicą umożliwia studentom zdobycie profesjonalnej kwalifikacji z dziedziny rachunkowości zarządczej – na dwóch podstawowych poziomach już w trakcie studiów.  

Kompetencje i umiejętności na wagę złota poszukiwane przez globalne organizacje, ekskluzywne wydarzenia z udziałem CFO, zatrudnienie u najlepszych pracodawców - to tylko niektóre korzyści wynikające z posiadania kwalifikacji CIMA.

Co jeszcze możesz zyskać?
Dodatkowo każdy student w Programie CIMA na Uczelni ma możliwość dołączenia do globalnej sieci liderów świata biznesu (CIMA Members) w tym współdzielenia najlepszych praktyk biznesowych, otrzymuje dostęp do portalu z ofertami pracy, bezpłatne podręczniki i dostęp do szkoleń przygotowujących do egzaminu zewnętrznego OCS – Operational Case Study, tzw. Exam Success meeting, bezpłatny dostęp do warsztatów prowadzonych przez Ekspertów CIMA w różnych miastach w Polsce. Student w Programie CIMA jest zapraszany na Galę Awards Night & Christmas Party; letnie spotkanie Summer Special, jak również spotkania biznesowe typu MoneyTalks z udziałem CEO i CFO globalnych firm na świecie;

Beata Dzidzińska (była Ambasadorka CIMA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu) podkreśla również, że „Kwalifikacja CIMA nie tylko podnosi kompetencje, ale również zwiększa zarobki.  Studenci mają możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz stania się bardziej atrakcyjnymi dla pracodawców. Już podczas nauki i zdobywania poszczególnych poziomów  mają szansę doświadczyć wzrostu pensji, dlatego zarobki mogą zwiększyć się już na etapie studiów”.

Zatem nie czekaj z decyzją – zarejestruj się już dziś na stronie cimauczelnie.pl i pamiętaj, że CIMA zapewni Ci przewagę zwłaszcza, że Twoja kariera zawodowa nie będzie czekać aż do momentu gdy skończysz studia.


© 2014 Wrocław University of Economics
close
Our site uses cookies.
Read how to disable cookies. I understand