JP Weber M&A Academy

JP Weber M&A Academy na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – to już kolejna edycja.

W  czwartek 14 kwietnia zespół JP Weber poprowadzi konferencję  „JP Weber M&A Academy”, która odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. To już druga edycja akademii, która pozwala zapoznać się z praktyczną stroną przebiegu procesu M&A.
W tym roku głównym zagadnieniem będą „Dobre praktyki w prowadzeniu procesów transakcji”. Praktycy JP Weber, Grzegorz Piechowiak, Mirco Weber, Tomasz Gawron, Michał Łagódka wprowadzą słuchaczy w tematykę praktycznych aspektów fuzji i przejęć jako jednej z najważniejszych form rozwoju przedsiębiorstw. W trakcie akademii w sposób praktyczny, zostanie przedstawiony proces zakupu / sprzedaży firmy oraz najważniejsze kwestie związane z pozyskaniem inwestora lub finansowania. Omówione zostaną także aspekty prawne, finansowe i podatkowe oraz ryzyko z tym związane.
Zainteresowani studenci będą mogli wziąć udział w konkursie
i sprawdzić się, rozwiązując Case Study przygotowane specjalnie przez zespół JP Weber. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody – opaski monitorujące aktywność Fitbit.
Tegoroczne wydarzenie organizowane jest we współpracy z największym kołem naukowym Uniwersytetu Ekonomicznego – Hossa ProCapital, pod patronatem Bankier.pl.
Więcej informacji na stronie http://jpweber.com/pl/kariera/m-and-aacademy /   Ewentualne pytania można kierować do Pani Karoliny Kotarskiej (HR Manager) k.kotarska@jpweber.com
Zapraszamy!
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
14 kwietnia 2016, godz. 13:00, sala 4W

JP Weber od ponad 14 lat wspiera międzynarodowe przedsiębiorstwa w projektach inwestycyjnych, transakcjach M&A oraz restrukturyzacjach a także w bieżących aspektach prawno-podatkowych. Zatrudnia ponad 60 doradców inwestycyjnych, podatkowych oraz prawników, działających w biurach we Wrocławiu, w Warszawie i Berlinie. JP Weber obsługuje zarówno duże światowe koncerny, jak i przedsiębiorstwa z sektora MŚP, planujące inwestycje lub transakcje na terenie Polski. Firma wspiera również polskie przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu inwestorów strategicznych oraz w ekspansji na rynki zagraniczne. JP Weber zapewnia obsługę podczas transakcji oraz w bieżącej działalności, gwarantując indywidualne, ale jednocześnie kompleksowe podejście do wszystkich zagadnień.
www.jpweber.com