Bez ocen. dr hab. Bogusław Półtorak, prof. UEW

Skąd bierze się inflacja i deflacja?
Czym jest CPI i PPI?
Jak kształtuje się  koszyk inflacyjny?
Jakie jest realne oprocentowanie lokat bankowych?
Ile dziś warte jest naprawdę 500+?
Ponad 250 uczniów szkół średnich z Wrocławia, Oleśnicy, Wielunia i Brzegu już wie!
Podczas inaugurującego wykładu z cyklu Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom, podążaliśmy za mentorem dr. hab. Bogusławem Półtorakiem, prof. UEW - Prodziekanem ds. Kształcenia w Katedrze Finansów, który zaskoczył wszystkich tematem Skaczące ceny sneakersów, czyli dlaczego warto dbać o stopy procentowe.

Sylwetka Wykładowcy

Dr hab. Bogusław Półtorak, prof. UEW
Prodziekan ds. Kształcenia
Katedra Finansów

Obserwator i recenzent relacji instytucji finansowych z klientami. Wykładowca akademicki, który w pracy z młodzieżą zakłada,
że trzeba uskuteczniać ideę łączenia teorii z praktyką. Współtwórca portalu Bankier.pl, główny ekonomista Bankier.pl S.A..
W latach 2010-2016 dyrektor programowy i redaktor naczelny Grupy Bankier.pl, PIT.pl, VAT.pl.

• Do 2016 roku przewodniczący rady nadzorczej Związku Firm Doradztwa Finansowego.
• Autor książek „Sekurytyzacja kredytu hipotecznego” (2005 i 2007) i „Hipoteczny pieniądz bankowy” (2013).
Wspaniały naukowiec, który o finansach wie wszystko.
• Wielbicie technologii i innowacji.
• Przyjaciel Młodzieży.
Czuły mentor, skuteczny i konsekwentny dydaktyk.
• Idol dziennikarzy finansowych, który przed kamerami i mikrofonami potrafi trudne ekonomiczne teorie przekładać na prosty, zrozumiały język.

Wspaniały mówca, o czym przekonali się słuchaczki i słuchacze wykładu:
Skaczące ceny sneakersów, czyli dlaczego należy dbać o stopy procentowe
Dr hab. Bogusław Półtorak, prof. UEW
Prorektor ds. Kształcenia