Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

logo_fundacja_plpx                            _resized_200x232_efqm_ctaro_coloured

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest jedynym Krajowym Partnerem EFQM w Polsce, posiadamy status:

• EFQM Certified Recognition Organisation
  • EFQM Certified Training Organisation
  • EFQM Advisor Organisation

Fundacja świadczy pełen zakres usług szkoleniowych i doradczych w doskonaleniu organizacji przy pomocy Modelu EFQM. Pomaga w wymianie dobrych praktyk oraz benchmarkingu pomiędzy organizacjami krajowymi jak i światowymi. Przyznaje prestiżowe wyróżnienia związane z modelem EFQM dla najlepszych organizacji. Eksperci Fundacji dysponują wieloletnim doświadczeniem, nabytym w kilkudziesięciu krajowych organizacjach i regularnie uczestniczą w ocenie organizacji ubiegających się o Nagrodę Doskonałości EFQM. Fundacja jest również współorganizatorem Polskiej Nagrody Jakości.

Celem działania Fundacji jest wspieranie rozwoju uczelni poprzez współpracę z biznesem oraz środowiskiem naukowym i studenckim. Łączy firmy i ekspertów w realizacji projektów. Działania Fundacji pomagają studentom realizować projekty kompetentnie i sprawnie. Promuje naukę organizując międzynarodowe konferencje naukowe i seminaria.

Zapraszamy do współpracy!

Fundacja jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego od 29 stycznia 2009 pod numerem KRS 0000322487.
Regon: 020927833
Rachunek bankowy : PL2416 0014 6218 9885 4370 0000 01
Kod BIC/SWIFT BGŻ BNP Paribas: PPABPLPKXXX

Adres Fundacji:
53-345 Wrocław, ul. Komandorska 118/120 (budynek Z)
Kontakt telefoniczny pod numerem: 605 935 504
E-mail: fundacja@ue.wroc.pl