Pełnomocnicy Rektora

Pełnomocnik Rektora ds. Osób z niepełnosprawnościami
dr Krystyna Gilga
krystyna.gilga@ue.wroc.pl 
tel. (071) 36 80 221, od 2 lutego: środy 12.00-14.00, pok. 208 budynek A we Wrocławiu

Pełnomocnik Rektora ds. kancelaryjnych
mgr inż. Anna Popłońska
anna.poplonska@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. Koordynacji Systemu ECTS na Uczelni
dr Anna Witek-Crabb
koordinator.ects@ue.wroc.pl   lub ects.coordinator@ue.wroc.pl   

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z zagranicą w filii w Jeleniej Górze
dr Piotr Gryszel
piotr.gryszel@ue.wroc.pl  
tel. 75 75-38-218

Pełnomocnik Rektora - koordynator ds. Szkoły Letniej (Summer School)
dr Joanna Radomska
joanna.radomska@ue.wroc.pl 

Koordynator ds. Szkoły Letniej (Summer School: Service Science and Enterprise Modelling)
dr Ryszard Zygała
ryszard.zygala@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy naukowo-badawczej oraz kształtowania procesu dydaktycznego z uczelniami Europy Wschodniej
prof. dr hab. Andrzej Gospodarowicz
andrzej.gospodarowicz@ue.wroc.pl 
 
Pełnomocnik Rektora ds. z University of Applied Sciences Zittau
Prof. dr hab. Bogusław Fiedor
boguslaw.fiedor@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z Uniwersytetem Wileńskim
dr hab. Dariusz Wawrzyniak, prof. UE
dariusz.warzyniak@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. rozwijania kontaktów z Łuckim Narodowym Technicznym Uniwersytetem
dr Justyna Zabawa
justyna,zabawa@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z Tarnopolskim Narodowym Uniwersytetem Ekonomicznym oraz z Tarnopolskim Narodowym Uniwersytetem Technicznym im. Iwana Puluja
dr hab. Anetta Zielińska, prof. UE
anetta.zielinska@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku na UE we Wrocławiu
dr inż. Marek Urban
marek.urban@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. ochrony informacji niejawnych
płk rez. mgr inż. Czesław Czyż
czeslaw.czyz@ue.wroc.pl 

Koordynator ds. współpracy pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym a międzynarodowym stowarzyszeniem ACCA
prof. dr hab. inż. Zbigniew Luty
zbigniew.luty@ue.wroc.pl
 
Koordynator programu ACCA
dr inż. Michał Biernacki
michal.bierncki@ue.wroc.pl 

Koordynator ds. akredytacji  programu ACCA na studiach BSF i MSF
Dr Karolina Daszyńska-Żygadło
karolina.zygadlo@ue.wroc.pl   
Tel.:71 36 80 887

Pełnomocnik Rektora ds. Klubu Partnerów
dr hab. Grzegorz Bełłz, prof. UE
grzegorz.bellz@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. informatycznego systemu doskonalenia programów kształcenia
dr Łukasz Wawrzynek
lukasz.wawrzynek@ue.wroc.pl 

Koordynator Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD) we Wrocławiu
dr Iwona Czerska
iwona.czerska@ue.wroc.pl 
 
Pełnomocnik Rektora ds. Uniwersytetu Trzeciego Wieku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu Oddział w Bolesławcu
dr hab. Agnieszka Skowrońska, prof. nadzw. UE
agnieszka.skowronska@ue.wroc.pl 
    
Pełnomocnik Rektora ds. relacji z otoczeniem
mgr Edward Bratek
edward.bratek@ue.wroc.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Nauczania na Odległość
dr Krzysztof Hauke
Krzysztof.Hauke@ue.wroc.pl

Pełnomocnik Rektora ds. Zapewniania Jakości Kształcenia
dr Andrzej Bodak
Andrzej.Bodak@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z Ameryką Północną
Dr Anna H. Jankowiak
anna.jankowiak@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z Europą Wschodnią i Azją Centralną
Dr Joanna Koczar
joanna.koczar@ue.wroc.pl 

Pełnomocnik Rektora ds. współpracy z Azją Wschodnią i Południowo-Wschodnią
Dr Anna H. Jankowiak
anna.jankowiak@ue.wroc.pl 
zamknij
Nasza strona korzysta z plików cookies. Zachowamy na Twoim komputerze plik cookie, który umożliwi zbieranie podstawowych informacji o Twojej wizycie.
Przeczytaj jak wyłączyć pliki cookiesRozumiem