Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na XXXII Forum Ekonomicznym

XXXII FORUM EKONOMICZNE
Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian
Karpacz, 5-7 września 2023 r.

forum ekonomiczne logoForum Ekonomiczne to najważniejsza międzynarodowa konferencja polityczno-gospodarcza w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie jest organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich od 1992 r. Deklaracje będące wynikiem kilkudniowych debat mają realny wpływ na kształt polityki gospodarczej uczestników Forum.

UEW jest partnerem XXXII edycji Forum Ekonomicznego. Przedstawiciele i przedstawicielki Uczelni poprowadzą panele związane m.in. z ekologią, finansami, zarządzaniem i aktualnymi problemami w Polsce, Europie i na świecie.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu pojawi się w Strefie Dolnego Śląska. To przestrzeń sprzyjająca budowaniu kontaktów i wymianie poglądów. Na miejscu obecni będą specjaliści i specjalistki z UEW, którzy przybliżą ofertę współpracy z Uczelnią wszystkim zainteresowanym. Zaprezentowane zostaną także najświeższe raporty opracowane przez naszą kadrę ekspercką.

Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian

Areną tegorocznego XXXII Forum Ekonomicznego jak co roku będzie Karpacz: leżące u stóp Karkonoszy „polskie Davos”. W dniach 5-7 września 2023 r. miasto będzie gościć najważniejsze osoby w kraju i w regionie: liderów polityki, gospodarki, samorządu, wybitnych przedstawicieli świata kultury i nauki.

Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Nowe wartości Starego Kontynentu – Europa u progu zmian.” Jak co roku na uczestników czeka bogaty program merytoryczny obejmujący ponad 470 wydarzeń, w którym weźmie udział ponad 5 tys. osób: panelistów, prelegentów, ekspertów i badaczy.

fe_logo_1 Uniwersytet biznesu – lider zmian
fe_logo_1 Poznaj grono eksperckie UEW