Wyjazd do Złotówka z ZNP

Jednodniowy wyjazd
OFERTA DLA CZŁONKÓW ZNP  I PRACOWNIKÓW UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO
znp_zle

Prof. Józef Nicpoń z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu poinformował o możliwości wyjazdu członków ZNP naszej Uczelni 18 czerwca 2016 do Ośrodka Uniwersytetu Przyrodniczego  w Złotówku
(http://www.up.wroc.pl/kontrahenci/41491/osrodek_badan_srodowiska_lesnego_i_hodowli_zwierzat_lownych.html ).

Koszty wyjazdu członków ZNP (zarówno pracowników jak i emerytów) planujemy pokryć ze środków ZNP, natomiast – jeśli będą wolne miejsca – to będzie też możliwość wyjazdu pozostałych pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego np. członków rodziny lub znajomych naszych członków (ale już odpłatnie). Nie przekazano nam jeszcze żadnej kalkulacji kosztów, bo jest to uzależnione od liczby osób, które tam pojadą i menu, o którego przygotowanie poprosimy.
Przewiduje się wspólne ognisko, ciepły posiłek, zwiedzanie i wspólne biesiadowanie.
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Uprzejmie prosimy o szybką odpowiedź na adres e-mail: znp@ue.wroc.pl

dr Maria Niewiadoma – prezes ZNP
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu