Zagłosuj na ulubionego wykładowcę

Akademickie Radio LUZ po raz czwarty chce wyróżnić najlepszych prowadzących we Wrocławiu. Od 16 maja czekamy na zgłoszenia z wszystkich wrocławskich uczelni.  Do niedzieli (22.05) na kubek@radioluz.pwr.edu.pl wysyłać można nazwiska prowadzących, którym studenci lub już absolwenci chcą podziękować. Spośród zgłoszonych wybierzemy dziesięcioro wykładowców, którzy wskazywani  byli najczęściej. Będzie można na nich głosować za pośrednictwem Facebooka od 30 maja. Wyniki głosowania poznamy 6 czerwca.

W zeszłym roku w głosowanie zaangażowanych było ponad 3,5 tysiąca studentów ze wszystkich wrocławskich uczelni. Kubek pełny uznania otrzymał mgr inż. arch. Janusz Bułat, wykładowca Politechniki Wrocławskiej. Radio LUZ postanowiło również nagrodzić specjalnym, Złotym Kubkiem dla Wykładowcy, dr. inż. Adama Sieradzkiego (Politechnika Wrocławska), który w ubiegłych latach dwukrotnie zdobył uznanie swoich studentów.

Plebiscyt Kubek dla wykładowcy odbywa się co roku na przełomie maja i czerwca. Chcemy pokazać, że we Wrocławiu są wykładowcy, na których zajęciach nigdy nie ma pustej sali. Tacy, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, ale również inspirują i wielokrotnie pokazują, że los studentów nie jest im obcy. Czekamy na zgłoszenia studentów, ale także absolwentów – jeśli chcecie podziękować swoim prowadzącym, to jest to idealny sposób na to, zwłaszcza przed sesją – mówi Marcin Tomaszewski, szef działu promocji Radia LUZ.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/events/588922491288876/

tlo1