Cenny dar firmy Hewlett Packard dla uczelni

Dzięki staraniom Biura Karier i Promocji Zawodowej blisko współpracującej z oddziałem międzynarodowego koncernu we Wrocławiu studenci Akademii Ekonomicznej będą mieli możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych i zwiększenia szans na dobra prace po studiach. Umiejętność obsługi aplikacji SAP jest bowiem niezwykle ceniona wśród pracodawców.

Trenerzy firmy HP przeszkolą grupę studentów Akademii z pracy z wybranymi modułami aplikacji SAP. W przyszłości planowanie są szkolenia dalszych grup studentów już przez pracowników AE. Na spotkanie z przedstawicielami firmy przbyło około 100 studentów zainteresowanych progrmamem szkoleń.