Sukces studentów w konkursie CFA

W  finale krajowym renomowanego konkursu z dziedziny finansów CFA Institute Research Challenge  drużyna Uniwersytetu  Ekonomicznego we Wrocławiu w składzie: Kai Kostrzewa, Andrzej Rudyk, Michał Ryś, Marta Szablowska (kapitan), Paulina Zapiór zajęła III miejsce. Krajowe rozgrywki finałowe tego największego studenckiego konkursu finansowego na świecie polegały na obronie przed panelem profesjonalistów raportu analitycznego na temat wybranej spółki (w tym roku CCC SA, rekomendacja "kupuj" ;-)). Członkowie drużyny są studentami programu Master Study in Finance. W przygotowaniu drużyny do konkursu uczestniczyli: Agnieszka Klejne,  Kamil Sakłaski (mentor branżowy) oraz dr hab. Tomasz Słoński (doradca akademicki). Wszystkim szczerze gratulujemy.