Studenci FiR najlepsi w ogólnopolskim konkursie

Drużyna Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, po raz trzeci z rzędu, zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie, organizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości, pt. "Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie". W tym roku w składzie zespołu znaleźli się: Beata Dzidzińska (Wydział ZIF, kierunek FiR, 3 rok studiów licencjackich), Michał Kazan (Wydział ZIF, kierunek FiR, 3 rok studiów licencjackich, specjalność zaawansowana), Tomasz Olejarski (Wydział ZIF, kierunek FiR, 3 rok studiów licencjackich, specjalność zaawansowana), Przemysław Stadnik (Wydział ZIF, kierunek FiR, 3 rok studiów licencjackich, specjalność zaawansowana), Michał Szczepanik (Wydział ZIF, kierunek FiR, 3 rok studiów licencjackich, specjalność zaawansowana).
Gratulujemy!