Prace licencjackie naszych studentów nagrodzone

29 czerwca br., na uroczystej gali wieńczącej XX. edycję konkursu Naukowego Towarzystwa Informatyki Ekonomicznej,  zostały wręczone nagrody za najlepsze prace w kategorii: doktorska, magisterska i licencjacka. W kategorii prac licencjackich obronionych w roku kalendarzowym 2016  - 1 miejsce ex aequo (taka sama liczba punktów) zajęły prace studentów wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów UE:
Studenci otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki wydawnictwa Springer. Promotorzy prac otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Konkurs obył się w ramach - organizowanej już po raz dwudziesty – międzynarodowej konferencji Conference on Business Information Systems i II Kongresu Informatyki Ekonomicznej (KIE 2017).
Studentom i promotorom serdecznie gratulujemy.