Uniwersytet podpisał list intencyjny z TOYOTA BOSHOKU POLAND Sp. z o.o.

5 lipca 2017 r. Sylwester Jankowski – Dyrektor Zarządzający ds. finansów i administracji w TOYOTA BOSHOKU POLAND Sp. z o.o. i JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – prof. Andrzej Kaleta podpisali "List intencyjny" celem kontynuacji i rozwoju współpracy oraz realizacji przedsięwzięć w obszarze organizacji działań dla studentów i absolwentów oraz pracowników naukowych. Zakres planowanych aktywności dotyczy, m.in.:
a)    realizacji prac dyplomowych przez studentów Uczelni w zakresie obszarów działalności Firmy,
b)    podjęciu działań zmierzających do uruchomienia i przeprowadzenia praktyk i staży,
c)    podjęciu działań zmierzających do uruchomienia szkoleń prowadzonych w Uczelni przez reprezentantów Firmy,
d)    realizacji studiów licencjackich, inżynierskich, magisterskich i podyplomowych z udziałem pracowników Firmy w zajęciach Osobami odpowiedzialnymi za koordynację działań wynikających z listu intencyjnego oraz kolejnych uzgodnień są uczestniczący w spotkaniu:

TOYOTA BOSHOKU POLAND Sp. z o.o. – kontynuator blisko 100-letniego japońskiego dorobku branży motoryzacyjnej, jest liderem na rynku światowym w tej branży. W Polsce zajmuje się m.in. produkcją stelaży siedzeń i pokryć samochodowych oraz montażem kompletnych foteli do
samochodów własnej marki oraz dla firmy BMW.