Akademicki Mistrz Europy w judo

Serdecznie gratulujemy sportowych sukcesów

Rafał Kozłowski, przedstawiciel Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, reprezentował nas w Akademickich Mistrzostwach Europy w judo (do 90 kg), które odbyły się  w dniach 23-28 lipca w Coimbrze w Portugalii i  zdobył tam tytuł Akademickiego Mistrza Europy na rok 2017.

Student Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, na kierunku analityka gospodarcza stoczył w turnieju cztery pojedynki, pierwszy wygrywając przed czasem, a trzy kolejne w pełni czasu regulaminowego punktując swoich rywali. Zaczynając od wolnego losu zwyciężył on kolejno z Węgrem Barnabásem Bevizem, Francuzem Jeanem Delonca, Niemcem Arthurem  Westerkampem oraz w finale  ponownie spotykając się z reprezentantem Niemiec i jednocześnie Uniwersytetu Poczdamskiego - Maximilianem Schubertem.

rafal_kozlowski_-_akademickie_mistrzostwa_europy_2017_iii

rafal_kozlowski_-_akademickie_mistrzostwa_europy_2017_i