ECDA 2017 - zapraszamy

European Conference on Data Analysis

Section on Classification and Data Analysis of Polish Statistical Association (SKAD), European Association for Data Science (EuADS),
Gesellschaft für Klassifikation (GfKl) Data Science Society, Classification and Data Analysis Group of the Italian Statistical Society (CLADAG) and British Classification Society (BCS) invite you to the IVth European Conference on Data Analysis 2017.

Conference will be held in Wrocław between 27th and 29th of September 2017. The sessions are organized under the headings Clustering, Data Analysis in Economics, Data Analysis in Finance, Data Analysis in Marketing, Data Analysis in Regional Studies, Data Analysis and Statistics, Challenges in the Measurement of Economic Risk, Socio-Economic Analysis, Data Analysis in Biostatistics, Data Analysis in Interdisciplinary Domains, Machine Learning and Statistical Challenges in the Anti-Fraud Analysis of Custom Data.

European Conference on Data Analysis offers a truly exquisite scientific programme that will include more than 200 lectures from over 20 countries.

More information: ecda2017.ue.wroc.pl W dniach 27-29 września br. w Centrum Kształcenia Ustawicznego  Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu odbędzie się ważne wydarzenie pod nazwą European Conference on Data Analysis.
Czwarta edycja tej prestiżowej konferencji skupiającej naukowców i praktyków zajmujących się szeroko pojętą analizą danych - tym razem po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Poprzednie miały miejsce w Luksemburgu, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Wydarzenie wyróżnia się spośród innych konferencji, gdyż spotkać będzie można tu osoby zainteresowane różnymi dziedzinami wiedzy: archeologią, medycyną, muzykologią, lingwistyką czy ekonomią. Wszyscy zasiądą w jednym miejscu i będą rozmawiać ponad dyscyplinami nauki o pozyskiwaniu, obróbce i analizie danych. Wśród gości znajdą się znamienite osobowości z licznych europejskich uczelni. Przewidujemy około 150 uczestników, z czego ponad 100 przyjedzie zza granicy.
Patronat nad konferencją objął Komitet Statystyki i Ekonometrii PAN. Honorowy patronat objął GUS

Konferencja organizowana jest przez sekcje klasyfikacji i analizy danych: SKAD (Polska), GfKl, BCS, CLADAG oraz EuADS.
 Więcej informacji  na stronie ECDA2017.ue.wroc.pl