Najlepsi w dorobku publikacyjnym za rok 2016

Komisja ds. Nagród i Odznaczeń na podstawie analizy dorobku publikacyjnego pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego podjęła decyzję o przyznaniu Nagrody Specjalnej Rektora Uczelni i Wyróżnień – za najwyższą sumaryczną liczbę punktów za publikacje.
25 stycznia podczas posiedzenia Senatu JM Rektor prof. Andrzej Kaleta wręczył listy gratulacyjne w uznaniu dorobku badawczego w postaci publikacji wydanych w 2016 roku i zamieszczonych w wysoko punktowanych czasopismach (uwzględnionych na liście A Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego).
Wyróżnieni pracownicy naukowi:

Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych satysfakcjonujących osiągnięć badawczych.

Na zdjęciach wyróżnieni pracownicy.

Nieobecny na posiedzeniu Senatu profesor Radosław Rudek otrzyma list gratulacyjny w późniejszym terminie.