Spotkanie informacyjne o programach: Interreg, Europa dla Obywateli, Horyzont 2020, Urbact III

Szanowni Państwo,
8 lutego br. we Wrocławiu (ul. Piłsudskiego 74 – budynek NOT) odbędzie się spotkanie informacyjne programów dostępnych dla Wnioskodawców z Dolnego Śląska, organizowane przez Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli", przy współpracy z Krajowymi Punktami Kontaktowymi Programów Horyzont 2020, Interreg oraz URBACT III.
Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, kulturalnych i badawczych, a także aktywistów,  społeczników i wszystkich osób zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych. Jego celem jest przybliżenie zasad ubiegania się o dofinansowanie w następujących Programach Unii Europejskiej:
Zachęcamy do udziału w spotkaniu!
Z podstawowymi informacjami dotyczącymi Programów i inspirującymi opisami projektów już realizowanych w ich ramach można zapoznać się na stronach internetowych poszczególnych Programów, dostępnych pod adresami zamieszczonymi powyżej.
Program spotkania i szczegóły organizacyjne znajdą Państwo na stronie Programu Europa dla Obywateli (pod poniższym linkiem: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/wspolne-spotkanie-informacyjne-programow-europa-dla-obywateli-horyzont-2020-interreg-europa-oraz-urbact-iii-8-lutego-2018-wroclaw/).
Pozdrawiamy,
Julia Maszczak