Konkurs o stypendia europejskie

Stypendia przeznaczone są dla studentów, którzy:
posiadają co najmniej stopień naukowy licencjata,
podjęli naukę na studiach drugiego stopnia kończących się egzaminem magisterskim na uczelni wyższej z siedzibą w jednym z krajów członkowskich Unii Europejskiej poza granicami Polski lub uczestniczą w programie międzynarodowej wymiany studentów, realizowanym w uczelni polskiej i zagranicznej z siedzibą w jednym z krajów Unii Europejskiej, trwającym co najmniej dwa semestry,
są zameldowani na pobyt stały na terenie województwa dolnośląskiego,
zdecydowali się na podjęcie pracy, otrzymali ofertę pracy lub są zatrudnieni w jednostkach wojewódzkiej administracji samorządowej.
Konkurs realizowany jest we współpracy z Biurem Karier i Promocji Zawodowej Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.
UWAGA! Termin składania wniosków mija 14 marca 2008 roku. Wnioski prosimy przesyłać wyłącznie drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego).

wniosek
oświadczenie