Srebro w tenisie stołowym dla męskiej drużyny. Zaproszenie na mecz

Tomasz Dąbrowski, kierownik SWFiS jest trenerem zespołu który, po zwycięstwie odniesionym w eliminacjach strefowych w Cieszynie, właśnie zdobył srebrny medal Akademickich Mistrzostw Polski typów Uczelni w Tenisie Stołowym.
Tym razem medal zdobyli panowie Mateusz Kaszuba – student I roku drugiego stopnia studiów na wydziale ZIF, Maciej Łuczyk – student II roku studiów licencjackich na wydziale ZIF oraz Daniel Trawicki – student I roku studiów inżynierskich na wydziale IE. Zawody rozegrane zostały w dniach 13-15 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Gospodarzem był Uniwersytet Warszawski.

Przed nami drugi półfinałowy mecz fazy play off o Mistrzostwo Polski Pań. SERDECZNIE ZAPRASZAMY do sportowego dopingowania.
Mecz odbędzie się on w naszej hali sportowej 24 kwietnia br. o godz. 18.00.
Przeciwniczkami naszej drużyny KU AZS Uniwersytet Ekonomiczny będzie drużyna z Częstochowy.

sport_1