Europejski finał konkursu SIFE

foto_sife

SIFE jest międzynarodowym programem skierowanym do studentów, którzy chcą aktywnie działać, zdobywać doświadczenie, stwarzać szanse i nowe możliwości rozwoju dla siebie i innych. Studenci UE wywalczyli sobie udział w spotkaniu zajmując drugie miejsce podczas X Ogólnopolskiego Konkursu SIFE Polska w Poznaniu 12 maja b.r.

Punktem kulminacyjnym 2 dniowego spotkania w Londynie była prezentacja czterech projektów przeprowadzonych w ubiegłym i w tym roku przez drużynę. W jej skład weszli: Agnieszka Hołownia, Katarzyna Strompowska, Monika Wośkowiak, Damian Bossak, Mikołaj Kowalski, Tomasz Półtoraczyk,  Olga Tomkowiak (kapitan) oraz opiekun dr Janusz Lichtarski.

Udział w konkursie SIFE jest jednym z głównych nurtów działalności Naukowego Koła Przedsiębiorczości LIDER. Dzięki niemu członkowie koła zdobywają wiele ciekawych doświadczeń, które przydadzą się w życiu zawodowym.