Specjalistyczne szkolenia językowe dla dydaktyków

Specjalistyczne szkolenia językowe dla dydaktyków organizowane w ramach Projektu: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu Państwa w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 4.1.1.

Rozpoczynają się zapisy na specjalistyczne kursy językowe zorganizowane dla wszystkich dydaktyków. Planowane są specjalistyczne kursy o tematyce ekonomicznej i biznesowej języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Zostanie utworzonych 10 grup językowych na poziomie średnio – zaawansowanym oraz zaawansowanym. Zajęcia rozpoczną się w listopadzie 2008 r. i prowadzone będą do maja 2010 r. (z przerwą wakacyjną). W każdym roku akademickim grupa realizuje program w ramach 60 godzin zajęć (w blokach raz w tygodniu po 3 godziny).

Biuro Projektu będzie prowadzić zapisy w okresie od 20 października 2008 r. do 24 października 2008 r. (budynek L, pokój 17). Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny z Biurem Projektu (numer wewnętrzny 80 857) lub pocztą elektroniczną na adres projektUE@ue.wroc.pl.

W celu zapewnienia jednorodnych, pod względem poziomu, grup szkoleniach – rekrutacja będzie poprzedzona pisemnym testem kwalifikacyjnym, który zostanie przeprowadzony 24 października 2008 r. o godzinie 1600, w Studium Języków Obcych Uniwersytetu Ekonomicznego (czas wypełnienia testu ok. 40 minut). Osoby, które z ważnych przyczyn nie będą mogły wziąć udziału w teście organizowanym 24 października 2008 r. będą proszone o wypełnienie testu na miejscu, w Biurze Projektu, budynek L, pokój 17, w okresie od 20 października 2008 r. do 24 października 2008 r. w godzinach od 8:00 do 16:00.

Istnieje możliwość organizacji wyspecjalizowanej grupy dla względnie jednorodnych merytorycznie (pokrewnych) katedr lub instytutów Uczelni. Warunkiem jest dostatecznie liczna grupa zainteresowanych.

W imieniu zespołu projektu
dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha