EXECON w półfinałach

Z pośród 317 drużyn menadżerskich oraz studenckich startujących w IX edycji konkursu Global Management Challenge do półfinałów awansował zespół "Execon junior", reprezentujący Koło Naukowe Ekonomii Eksperymentalnej EXECON. Na półfinał, który odbędzie się 20 listopada w Warszawie pojadą: Agata Zakrzewska, Dawid Dominiak, Maciej Główka, Łukasz Piwnicki oraz Michał Gliński - kapitan zespołu. Osiągnęli to czego nie udało się osiągnąć zespołowi "Execon", występującemu w składzie Agnieszka Sztolcman, Mateusz Fabijanowski, Paweł Nabiałek, Tomasz Wawrzyniak oraz Robert Pabierowski - kapitan zespołu, który nie awansował do półfinału przegrywając z tegorocznym faworytem.

Miejmy nadzieję, że uczniowie Execonu - juniorzy pomszczą swoich nauczycieli, a więc trzymajmy kciuki!