Druga edycja Konkursu o Stypendia Europejskie

Konkurs o stypendia, które wypłacane będą ze środków Fundacji Edukacji Międzynarodowej oraz ze środków województwa dolnośląskiego, adresowany jest do studentów, którzy:

Szczegółowa informacja nt. stypendiów znajduje się w "Regulaminie przyznawania stypendiów dla studentów zamieszkujących na terenie województwa dolnośląskiego realizujących studia na uczelniach europejskich i zdecydowanych na podjęcie zatrudnienia w jednostkach wojewódzkiej administracji samorządowej".

DOKUMENTY DO POBRANIA:

1. Regulamin konkursu
  2. Wniosek o przyznanie stypendium
  3. Oświadczenie - załącznik do wniosku

UWAGA! Termin składania wniosków mija 21 listopada 2008 roku. Wnioski prosimy przesyłać wyłącznie drogą pocztową (decyduje data stempla pocztowego) na adres: Fundacja Edukacji Międzynarodowej, ul. Zielińskiego 38, 53-534 Wrocław.