Rusza piąta edycja "Stypendium CFA Society of Poland"

Osoby ubiegające się o stypendium proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do Stypendium, swojego CV oraz eseju (oba po max 1 stronie A4 w języku angielskim), w którym należy napisać o swoich zainteresowaniach, osiągnięciach i sukcesach, oraz uzasadnić, dlaczego zdaniem kandydata powinien otrzymać Stypendium.

Dodatkowo studenci powinni dołączyć informacje (kserokopie stron indeksu) o zaliczonych w trakcie studiów przedmiotach z zakresu analizy inwestycji finansowych (np. Instrumenty finansowe, Finanse spółek, Zarządzanie portfelem, Metody ilościowe).

CFA Institute funduje stypendium dla maksimum dziesięciu kandydatów. Stypendium obejmuje zwolnienie ze znaczącej części opłat za egzamin na tytuł CFA.

W skład Komisji przyznającej Stypendium wchodzą członkowie zarządu CFA Society of Poland.

Kryteria, jakimi kierować się będzie Komisja, obejmują:
- osiągnięcia kandydata w dziedzinie objętej egzaminem CFA,
- przydatność Stypendium dla dalszej kariery kandydata.

Zgłoszenia należy wysyłać najpóźniej do 10 grudnia 2008 r. na adres:

Stypendium CFA Society of Poland
Prof. Krzysztof Jajuga
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Katedra Inwestycji Finansowych i Zarządzania Ryzykiem
ul. Komandorska 118/120

Formularz zgłoszeniowy do stypendium można pobrać na stronie CFA Institute: