Rekrutacja do programu LLP Erasmus

Obszar studiów: Regional Planning

Wymagania:
1.    Studenci co najmniej drugiego roku studiów.
2.    Średnia ocen z zaliczeń i egzaminów min. 4,0 (potwierdzona przez dziekanat).
3.    Dobra znajomość języka angielskiego, potwierdzona ocenami końcowymi uzyskiwanymi w poszczególnych semestrach zajęć w Uniwersytecie Ekonomicznym (potwierdzona przez dziekanat) i ewentualnymi certyfikatami.
4.    Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub języka czeskiego.
5.    List motywacyjny uzasadniający chęć podjęcia studiów w Jan Ewangelista Purkyne University w Usti nad Labem.

Termin i miejsce składania podań: do 12 grudnia 2008 r. w sekretariacie Katedry Gospodarki Przestrzennej i Administracji Samorządowej – pokój 121 w budynku B.

Termin rozmowy kwalifikacyjnej: 15 grudnia 2008 r. pokój 305 budynek B godzina 12.00.
Wypełnij podanie.
Dodatkowe informacje w Sekretariacie Katedry Gospodarki Przestrzennej i Administracji Samorządowej pok. 121 bud. B, tel. 71/36 80 212 lub w Dziale Współpracy z Zagranicą.