Konkurs Primus Inter Pares

Wypełniony formularz aplikacyjny, który znajduje się na niniejszej stronie www.primus.zsp.pl   w dziale Dokumenty do pobrania oraz niezbędne załączniki dostarcz do macierzystego dziekanatu twojej uczelni lub bezpośrednio do Biura Regionalnego ZSP we Wrocławiu w Pałacyku przy ul. Kościuszki 34, lewe skrzydło, pokój nr 4.
Studenci, którzy chcą wziąć udział w Konkursie Primus Inter Pares, ale niestety na ich uczelniach  nie jest organizowany konkurs prosimy o dostarczenie aplikacji do Biura Regionalnego ZSP we Wrocławiu.
Aplikacje przyjmujemy do 10 maja 2009 r.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej www.primus.zsp.pl oraz w siedzibie regionalnej ZSP lub pod numerem telefonu 071 799 45 61.
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.