Wrocławskie uczelnie ruszają w Polskę po studentów

Pod patronatem Biura Promocji Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia studenci siedmiu wrocławskich uczelni ruszą w Polskę aby „zarażać” młodych ludzi wrocławskim klimatem.

Więcej o niezwykłej atmosferze studiowania we Wrocławiu dowiedzą się mieszkańcy 14 miast Polski m.in. Lublina, Kielc, Radomia, Częstochowy, Kalisza, Leszna czy Zielonej Góry. Tegorocznym maturzystom i uczniom z miast na trasie Roadshow zaprezentujemy ofertę edukacyjną, warunki rekrutacji na studia oraz potencjał Wrocławia jako jednego z największych ośrodków akademickich w kraju.

Nie zabraknie też informacji o ofercie kulturalno - rozrywkowej miasta i jego największych atrakcjach. W każdym mieście, które odwiedzi ekipa Roadshow studenci opowiedzą o studiowaniu we Wrocławiu oraz zaproszą do konkursów z nagrodami.

Przebieg Roadshow 2009 można śledzić na stronach www.roadshow.terazwroclaw.pl oraz www.roadshow.studente.pl.

trasa_roadshow_mini