Konkurs o nagrodę Rektora + Bal Samorządowca (studenta)

Głównym punktem Balu jest ceremonia wręczenia nagród dla najbardziej aktywnie działających studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Aby wyłonić owe osoby można dokonywać zgłoszeń swoich kandydatur składając aplikację lub nominować daną osobę przesyłając na adres samorzad@ue.wroc.pl   formularz wraz z danymi kontaktowymi danej osoby wpisując w temacie:
Aplikacja – B.S. lub Nominacja – B.S.
aplikacja najakwywniejszego studenta [doc]
kryteria aplikacji + regulamin [pdf]
Termin składania aplikacji 20 maja godz. 23.00. Dla osób, które okażą się najbardziej aktywne, będzie wydawana specjalna karta VIS, która będzie upoważniała do uzyskania odpowiednich profitów ze strony Uczelni.
Cena balu: 50 zł /osobę
Termin: 29 maja 2009r.
Godziny: 19.00 – 4.00
Typ imprezy: bal (orkiestra + wyżywienie)
Wstęp: dla każdego studenta UE
Sprzedaż biletów od poniedziałku 18 maja 2009r.
Liczba miejsc ograniczona!!