Na uczelnię płyną kolejne pieniądze na studia podyplomowe

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu znalazł się na liście rankingowej projektów skierowanych do dofinansowania ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, poddziałanie 2.1.1.

Projekt pod nazwą „Uczę się zarządzania jakością – studia podyplomowe dla pracowników przedsiębiorstw” zakłada realizację czterech typów studiów podyplomowych skierowanych do pracowników przedsiębiorstw (dużych, średnich, małych i mikro).

Oferta obejmie studia podyplomowe:

Projekt będzie realizowany w okresie od września 2009 roku do marca 2012 roku. Jego budżet wynosi ponad milion siedemset tysięcy złotych.

Harmonogram realizacji rocznych studiów podyplomowych (I edycja):

Wrzesień 2009 r. – szczegółowe informacje dotyczące realizacji studiów podyplomowych (program, harmonogram, termin nadsyłania zgłoszeń, kryteria rekrutacji, inne),

Od października 2009 r. – przyjmowanie zgłoszeń na studia podyplomowe,

Grudzień 2009 r./Styczeń 2010 r. – wybór uczestników studiów podyplomowych,

Styczeń 2010 r. – rozpoczęcie realizacji rocznych studiów podyplomowych I edycji.

Czesne: około 1.100,00 zł za studium podyplomowe. Szczegóły na temat niniejszej oferty już we wrześniu 2009 roku.

Kontakt: Sekcja Projektów Europejskich, 071 36 80 855.