Uwaga studenci starający się o pomoc materialną

W związku z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki społecznej z dnia 1 lipca 2009 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie sposobu i trybu postępowania w sprawach o świadczeniach rodzinnych (Dz. U. Nr 114, poz. 950) określającym wzór, przy pomocy którego należy wyliczyć rzeczywistą wysokość składki na ubezpieczenie zdrowotne,  studenci i ich rodziny prowadzący działalność gospodarczą, rozliczający się na zasadach ogólnych (PIT – 36, 36L), proszeni są o dosłanie zaświadczeń z ZUS-u lub KRUS-u, określających rzeczywistą wysokość opłaconych w 2008 r. składek na ubezpieczenie zdrowotne.