Święto Nauki 2009

Program uroczystości Święta Nauki 2009

15 listopada

Msza Św. w intencji pracowników i studentów środowiska akademickiego pod przewodnictwem JE kard. Zenna Grocholewskiego, Prefekta Kongregacji Edukacji Katolickiej.
Uroczystość złożenia kwiatów pod Pomnikiem Martyrologii Profesorów Lwowskich.
Uroczystość złożenia kwiatów pod tablicą upamiętniającą Profesorów Krakowskich więzionych we Wrocławiu w roku 1939.
Uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej Profesorów Krakowskich więzionych we Wrocławiu w roku 1939.
Uroczysty koncert oratoryjny Grażyna Pstrokońska – Nawratil „Magnificat” (pierwsze wykonanie we Wrocławiu)

16 listopada

Otwarte posiedzenie Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia, Opola, Częstochowy i Zielonej Góry