Kursy uzupełniające dla studentów

Proponujemy następujące kursy:

Kursy realizowane są w systemie kształcenia na odległość i maja charakter bezobsługowy (bez prowadzącego). Mogą stanowić istotne wsparcie procesu dydaktycznego zwłaszcza dla studentów studiów niestacjonarnych. Uczestnictwo w kursach wymaga założenia konta na portalu WWW.eportal.ue.wroc.pl oraz dopełnienia formalności w Biurze Projektu.
Zapisy prowadzi Biuro Projektu. Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt z Biurem: Kampus UE, budynek L, pok.17, tel. 71 36 80 857, email: projektue@ue.wroc.pl
Zajęcia są częścią Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
W imieniu zespołu projektu
dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha