Stypendia CFA Institute

Co to jest?
Inicjatywa wsparcia studentów, którzy zamierzają zdawać egzamin CFA poziom 1 w czerwcu 2010. Laureaci stypendium płacą tylko 225 USD (zamiast około 1200 USD). Jest to możliwe dzięki podpisanej umowie o partnerstwie między CFA Institute i UE Wrocław

Kto może się starać?
Studenci co najmniej 3 roku studiów I stopnia i co najmniej 3 roku studiów jednolitych magisterskich. Pierwszeństwo mają studenci programów Bachelor Studies in Finance oraz Master Studies in Finance, pozostali studenci UE Wrocław mogą otrzymać stypendia w miarę wolnych miejsc.

Jak się starać?
Proszę dostarczyć (w języku angielskim):
1.    CV
2.    List motywacyjny (do 1 strony)
3.    Zaświadczenie o średniej za ostatni rok akademicki, potwierdzone w Dziekanacie lub Biurze BSF/MSF
4.    Wypełnione Scholarship Verification Form (można pobrać ze strony programu BSF/MSF)
Proszę dostarczyć w kopercie do Prof. Krzysztofa Jajugi, pokój 307 Z.

Termin: 20 stycznia, 15.00.

Uwaga: Laureat stypendium MUSI pojawić się na egzaminie (Warszawa, 5 czerwca 2010)