Drużyna studentów wygrała finał krajowy

Zespół studentów kierunku finanse i bankowość w składzie: Paulina Brandstatter, Sylwia Woźnica, Łukasz Chwesiuk i Maciej Matuszewski (Wydział ZIF,) oraz  Barbara Rudnicka (Wydział NE,), odniósł duży sukces zwyciężając w mającym miejsce na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie krajowym finale organizowanego przez CFA Institute konkursu Global Investment Research Challenge. Konkurs polegał na przygotowaniu raportu analitycznego o spółce oraz jego prezentacji. Nasza drużyna wygrywając finał krajowy zakwalifikowała się do finału regionalnego (Europa, Bliski Wschód i Afryka), który będzie mieć miejsce pod koniec marca w Stambule.