Konkurs na nową nazwę "Polskiego Erasmusa"

Propozycja nowej nazwy, która zostanie wybrana przez Radę Uczelnianą Samorządu Studentów UE we Wrocławiu, będzie oficjalną wrocławską propozycją przedstawioną podczas zjazdu Forum Uczelni Ekonomicznych, instytucji zrzeszającej przedstawicieli samorządów studenckich wymienionych powyżej pięciu uczelni ekonomicznych. FUE dokona wyboru ostatecznej nazwy projektu.

Nagrodą dla osoby, która wygra wrocławskie prawybory, będzie możliwość kwalifikacji na wyjazd w ramach programu poza standardową rekrutacją. Swoje propozycje proszę przesyłać na adres: samorzad@ue.wroc.pl   do dnia 31 marca 2010 r. do godziny 23:59.