Szkolenia z emisji głosu

Proponujemy dwa rodzaje szkoleń:

Zajęcia z treningu prawidłowej emisji głosu adresowane są do tych, u których mówienie, szczególnie wielogodzinne, powoduje chrypkę lub nawet utratę głosu.

Zajęcia z treningu emisji głosu dla zaawansowanych będą dotyczyły sposobu mówienia tak, by głos brzmiał pewniej i zdecydowanie.

Zajęcia prowadzone będą w dni powszednie, raz w tygodniu, w godzinach 17.00 – 19.30. Proponowane dni szkolenia to wtorek i środa.
W ramach szkolenia odbędzie się 5 warsztatów w grupach 10 osobowych.

Zapisy prowadzi Biuro Projektu do dnia 19.04.2010 r.
Wszyscy zainteresowani proszeni są o kontakt:

Sekcja Obsługi Projektów Rozwojowych
Biuro projektu:
e-mail: projektue@ue.wroc.pl
Kampus UE, budynek L, pokój 17.
Przy zgłoszeniu mailowym prosimy o podanie nazwy Katedry oraz telefonu kontaktowego.