INTEGRATOR 2010 zapisy do 28 czerwca

Zapisy INTEGRATOR 2010 do 28.06.2010 r.

Byłeś na Adapciaku? Uczestniczyłeś w Szkoleniu Starostów? Przemierzałeś różne szlaki na Rajdzie Ekonomisty? A może po prostu lubisz studentów swojej uczelni?
Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś(aś) twierdząco z pewnością projekt Samorządu Studentów - INTEGRATOR 2010 - pozwoli Ci fantastycznie spędzić czas ze znajomymi.

W tym roku po raz DRUGI zostanie zorganizowany obóz dla studentów wszystkich lat Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.
Będzie to niesamowita okazja do spędzenia kilku dni uzbrojonych w niecodzienne atrakcje w gronie studentów naszej uczelni - poznania nowych osób, pogłębienia star ych znajomości i nabrania pozytywnej energii na nowy rok akademicki 2010/2011.

Więcej informacji i zapisy: