Kolejny sukces Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych

Z przyjemnością informujemy o kolejnym sukcesie Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych. Sekcja pozyskała dofinansowanie na realizację w ramach Priorytetu III, Działanie 3.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki projektu innowacyjnego Być przedsiębiorczym – nauka przez działanie. Innowacyjny program nauczania przedsiębiorczości w szkołach ponadgimnazjalnych.  Projekt ten jest projektem w partnerstwie między naszą Uczelnią,  a firmą pwn.pl Sp. z o.o. ( jako Lider Projektu) oraz partnerem zagranicznym Viena University of Economics. Na jego realizację pozyskaliśmy prawie 6,5 mln zł. Projekt będzie realizowany przez ponad 3 lata, począwszy od lipca 2010 roku.
Celem tego projektu jest wykształcenie w uczniach szkół ponadgimnazjalnych postaw przedsiębiorczych, które doprowadzą do zwiększonego zainteresowania kontynuacją kształcenia na kierunkach o kluczowym znaczeniu dla opartej na wiedzy gospodarki.
Z przyjemnością będziemy Państwa informować w Aktualnościach na stronie głównej Uczelni o wszelkich działaniach podejmowanych w ramach projektu. Dodatkowe informacje można uzyskać w Sekcji Obsługi Projektów Rozwojowych w budynku L.