Konferencja promocyjno-informacyjna projektu: Kuźnia Kadr 1

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję promocyjno-informacyjną projektu: „Uniwersytet Ekonomiczny kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki”. Konferencja odbędzie się 25 czerwca o godzinie 17.00, sala 214 A, Uniwersytet Ekonomiczny.
W ramach konferencji odbędzie się podsumowanie Projektu: „Uniwersytet Ekonomiczny kuźnią kadr menedżerskich dla opartej na wiedzy gospodarki” i rozdanie świadectw ukończenia Międzywydziałowych Modułowych Menedżerskich Studiów Podyplomowych.

Plan konferencji
16.15:    Rejestracja uczestników, poczęstunek.
17.00:    Przemówienie inauguracyjne – prof. dr hab. Marek Łyszczak, Prorektor ds. promocji
 i rozwoju uczelni.
17.10:    Podsumowanie Międzywydziałowych Modułowych Studiów Podyplomowych
dr Janusz Lichtarski, dr Marek Pauka.
17.30:    Podsumowanie szkoleń dla kadry dydaktycznej UE we Wrocławiu- mgr Agnieszka Pietrus Rajman
17.45:    Podsumowanie aktywności skierowanych do studentów UE we Wrocławiu - mgr Ałła Witwicka-Dudek
18.00:    Ewaluacja działań w Projekcie- dr inż. Urszula Załuska, ekspert ds. ewaluacji
18.20:   Ogólne podsumowanie Projektu– dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha, menedżer projektu.
18.40:   Rozdanie świadectw ukończenia studiów

Data i miejsce konferencji:
25 czerwca 2010 r. (piątek), godz. 17.00 (rejestracja od 16.15)
Sala 214 bud. A
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120, 53-345 Wrocław

W imieniu zespołu organizacyjnego

dr inż. Dorota Kwiatkowska-Ciotucha, Menedżer Projektu

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji drogą mailową (projektue@ue.wroc.pl ) lub telefoniczną (71 368 08 57).
Projekt  współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego funduszu Społecznego