4. miejsce w finale Odysei Umysłu

W dniach 26-30 maja 2010 r. w East Lansing w stanie Michigan, USA, odbyły się Światowe Finały Odysei Umysłu. Konkurs Kreatywności zorganizowano po raz 31. Od trzech lat nasi studenci, przedstawiciele Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, biorą w nim udział.

W tym roku drużyna zdobyła 4 miejsce w studenckiej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy Michałowi Bekusowi, Mai Huzar, Annie Krawczyk, Mateuszowi Malczakowi, Bartoszowi Piątkowi, Paulinie Stefaniuk, Mateuszowi Włochowi oraz ich Trenerce – Kamili Lachowicz.

Odyseja Umysłu istnieje w Polsce od 18. lat. Chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu zapraszamy na stronę www.odyseja.org lub bezpośrednio do członków Stowarzyszenia Studenckiego WIGGOR.

z_omerem