Gratulacje od Prezydenta Wrocławia dla Uniwersytetu Ekonomicznego

5 lipca 2010 r odbyła się konferencja prasowa, podczas której nasza Uczelnia zaprezentowała koncepcję nowego kierunku kształcenia. Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz złożył serdeczne podziękowania i gratulacje – z okazji  wprowadzenia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu do profilu edukacji nowego kierunku studiów „informatyka w biznesie” – Rektorowi Uczelni prof. dr. hab. Bogusławowi Fiedorowi, Dziekanowi Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów prof. dr. hab. Józefowi Dziechciarzowi oraz prof. dr. hab. Jerzemu Korczakowi i jego zespołowi – twórcom projektu.
Informacje na stronie Wrocławskiego Centrum Akademickiego

Zdjęcia autorstwa Andrzeja Rakowskiego (zdjęcia udostępniła Telewizja Dolnośląska Sp. z o.o.)

urzad_miejski_20100705a_009_0001_a4

Prezydent Wrocławia - Rafał Dutkiewicz i prof. Bogusław  Fiedor - rektor Uniwersytetu Ekonomicznego

urzad_miejski_20100705a_003_0001_a5

Profesor Jerzy Korczak prezentuje ideę nowego kierunku „informatyka w biznesie”