Warsztaty analityczne dla pracowników naukowych

W dniu 6 i 7 września 2010 roku w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  odbędzie się VII edycja Warsztatów Analitycznych adresowana do pracowników naukowych uczelni wyższych, na którą pragniemy Państwa serdecznie zaprosić.

Będzie to już IV edycja współorganizowana przez AGH oraz SPSS Polska w ramach programu ARIADNA - programu, który z roku na rok cieszy się coraz większym Państwa zainteresowaniem.

Ideą, która przyświeca organizowaniu spotkań o charakterze warsztatów jest możliwość zdobycia wiedzy umożliwiającej praktyczne wykorzystanie narzędzi SPSS w obszarze dydaktycznym oraz naukowym, jest to także okazja do wymiany doświadczeń.

Przygotowaliśmy dla Państwa następujące propozycje tematów:

„Procedury redukcji wymiarów w wielowymiarowej analizie statystycznej - wizualizacja wielowymiarowej obserwacji statystycznej oraz poszukiwanie wymiarów ukrytych”

prelegent: prof. Małgorzata Rószkiewicz, Szkoła Główna Handlowa

„Wprowadzenie do modelowania równań strukturalnych z AMOS-em”

prelegent: prof.dr hab. Jarosław Górniak, Uniwersytet Jagielloński oraz dr Jolanta Perek-Białas, Szkoła Główna Handlowa

„Podstawy statystyki w badaniach naukowych”

prelegent: dr Maria Nawojczyk, Akademia Górniczo-Hutnicza

Zapraszam do udziału w najbliższej edycji warsztatów. Szczegółowe informacje organizacyjne dostępne są na stronie głównej organizatora.

W razie pytań zapraszam do kontaktu z Moniką Michalską, osobą odpowiedzialną ze strony SPSS Polska za organizację warsztatów: tel. 12.636.96.80 w.118, m.michalska@spss.pl