Międzynarodowa Szkoła Letnia zakończona sukcesem

17 lipca dobiegła końca trzecia edycja międzynarodowej Szkoły Letniej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Gościliśmy 40 uczestników z całego świata. 22 narodowości zawitały do Wrocławia, aby poznawać biznes z perspektywy środkowo-europejskiej, korzystać z wrocławskich atrakcji oraz poznawać się wzajemnie. Nasi goście spędzili weekend w Krakowie, który również zrobił na nich pozytywne wrażenie. Podsumowując tegoroczną edycję można powiedzieć, że była ona wyzwaniem oraz niezwykłą przygodą, która pozostanie w pamięci uczestników i organizatorów na długo. Ciekawe co przyniesie kolejna edycja...
Summer School Team