Wakacje z SAPem!

Zapraszamy studentów UE na wakacyjne kursy z programu SAP. Zapisy osobiste odbywają się w Biurze Projektu, pok. 17 budynek „L”,

Szkolenie odbywa się w ramach projektu: Kuźnia Kadr 3. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Biura Projektu w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego, oświadczenia zobowiązującego do uczęszczania na zajęcia, zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz przyniesienia ksero legitymacji studenckiej.

Zapisy trwają do 13.08 2010 r.

Decyduje kolejność zgłoszeń!!!

Biuro Projektu
Budynek L, pok.17
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu