Matematyka - kurs wyrównawczy, zapisy tylko do 20 sierpnia!

Zapraszamy studentów I roku Uniwersytetu Ekonomicznego na bezpłatne szkolenia wyrównawcze z matematyki i fizyki. Zajęcia przeznaczone są dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia. Kurs z matematyki obejmuje 24 godziny lekcyjne i jest skierowany do wszystkich studentów pierwszego roku.

Wszyscy zainteresowani proszeni są o rejestracje elektroniczną na stronie: www.kuznia3.ue.wroc.pl lub o kontakt z Biurem Projektu - Wrocław: tel. 071 36 80 869; e-mail: kuznia3@ue.wroc.pl, Kampus UE, budynek L, pokój 16.

Zajęcia rozpoczną się w drugiej połowie września. Szkolenia realizowane są w ramach projektu: Kuźnia Kadr 3, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Więcej informacji na stronie: kuznia3.ue.wroc.pl

Adres WWW: http://www.kuznia3.ue.wroc.pl